İhaleler

MARMOMAC 2021 NAKLİYE HİZMETİ İHALESİ

29 Eylül – 2 Ekim 2021 tarihleri arasında İtalya’nın Verona şehrinde düzenlenecek olan  “Marmomac 2021 – 55th International Trade Fair for Stone Design and Technology” fuarı ülkemiz milli iştirak organizasyonu 11. kez Birliğimizce gerçekleştirilecektir.

Türkiye Pavilyonu, fuar alanının 10. holünde 1.752,5 m2 alanda kurulacak olup, yaklaşık 51 katılımcı firmamız mermer, traverten, doğal taş gibi ürünler sergileyecektir. Söz konusu fuara katılacak firmalarımıza ait teşhir ürünlerinin; Türkiye çıkış gümrükleme hizmetlerini, İstanbul - Verona Fuar Alanı gidiş nakliyesini, İtalya giriş gümrükleme işlemlerini, fuar alanı depolama masraflarını, Türkiye ve İtalya iç nakliye masraflarını, teşhir ürünlerinin sigortalanmasını ve katılımcı stantlarına teslimini, katılımcı firmalar ile irtibata geçerek firma mal ve çeki listelerinin hazırlanmasını, fuar alanı handling ve depolama hizmetlerini, en az 1 firma yetkilisinin fuar süresince fuar alanında hazır bulunmasını kapsayan teklifinizin en uygun yükleme tarihleri ile birlikte en geç 15 Haziran 2021 Salı günü saat 15.00’e kadar Birliğimizde olacak şekilde ve ekli şartnameye ile teklif tablolarına göre hazırlanarak, kapalı zarf usulü ile Birliğimize iletilmesi beklenmektedir.

NOTLAR:

  1. Teklifler kapalı zarf usulü ile alınmaktadır. Zarfın üzerine teklifi veren firmanın ismi yazılıp, zarfın kapanan kısmı teklif veren firmanın imza sirkülerinde yetkilendirilmiş kişi tarafından kaşelenip imzalanmalıdır. Ayrıca zarfın üzerine zarfın ihale teklifi içerdiği ve kesinlikle açılmaması gerektiği görünür bir şekilde belirtilmelidir.
  2. Teklifler ekte bulunan Teklif Tabloları kullanılarak oluşturulacak, tabloda yer alan tüm kalemlere detaylı bir şekilde tutarlar yazılacak ve en alt kısımda toplam tutara yer verilecektir. Lütfen bizim tablolarımızdaki kalemlere göre teklifinizi düzenlemeye özen gösteriniz. Ek kalemleri ayrıca altına ekleyebilirsiniz.
  3. Nakliye teklifi son gönderim tarihi 15 Haziran 2021 Salı günü 15.00’e kadardır. Bu tarihten sonra Birliğimize ulaşan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.
  4. Tüm sorularınız için P. Canan Çağlayan ile iletişime geçebilirsiniz (T: 0212 454 05 08)

EKLER:

  1. Marmomac 2021 Fuarı Nakliye Hizmeti İhale Şartnamesi (8 sayfa)
  2. Marmomac 2021 Fuarı Karayolu Teklif Tablosu (1 sayfa)
  3. Marmomac 2021 Fuarı Deniz yolu Teklif Tablosu (1 sayfa)

 

Icon 1
Icon 2
Icon 3
Icon 4
Icon 5
Icon 6
Icon 7