28
KAS
2016

Xiamen Fuarı’na stant konstrüksiyonu teklifi alınacaktır

stone-xiamen06 – 09 Mart 2017 tarihleri arasında Çin’in Xiamen şehrinde düzenlenecek olan ve mermer, granit, traverten gibi doğal taşlar ve mozaik gibi dekoratif ürünlerin sergileneceği The 17th China Xiamen International Stone Fair 2017 fuarına İstanbul Maden İhracatçıları Birliği tarafından yürütülen 16.Ur-Ge.015 Türk Doğal Taşları Kümelenme-2 UR-GE projesi dahilinde proje firmalarıyla stant ile katılım gerçekleştirilecektir.

Xiamen International Conference & Exhibition Center’da gerçekleştirilecek fuarda Birliğimize ait olan 16.Ur-Ge.015 Türk Doğal Taşları Kümelenme-2 UR-GE Projesi stantı toplam 105 m2 alanda kurulacaktır. Birliğimizin amacı firmalarımızın mermer, granit, traverten gibi doğal taşlar ve mozaik gibi dekoratif ürünlerinin en iyi şekilde sergilenmesini sağlamak ve ülkemiz imajına yakışacak bir stant konstrüksiyonu oluşturmaktır.

Bu çerçevede, bahse konu fuara ilişkin yerleşim planı, teknik, mali ve genel şartname ekte yer almakta olup kaşeli ve imzalı kapalı zarf içerisinde fiyat teklifinizin en geç 8 Aralık 2016 Perşembe günü saat 17:30’a kadar Birliğimizde olacak şekilde kargo ile ya da elden iletilmesi gerekmektedir.

EK: KONSTRÜKSİYON ŞARTNAMESİ
EK2: XIAMEN HALL A1 PLAN
EK3: ULUSLARARASI FUAR ÇALIŞMALARI KILAVUZU