14
TEM
2016

UR-GE projeleri alım heyeti duyurusu

International-Business17-20 Kasım arasında gerçekleştirilecek 13. Uluslararası Mermer, Doğal Taş Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı kapsamında 80 farklı ülkeden 600 kişilik alım heyeti davet edilecektir.”

“Projemiz Bakanlık desteği kapsamında Kasım ayında bir alım heyeti organizasyonu düzenlemeyi planlamaktadır Heyete 80 farklı ülkeden 600 satın almacı davet edilecektir. Alım heyeti, 17-20 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo fuar alanında gerçekleşecek olan, 13. Uluslararası Mermer, Doğal Taş Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı kapsamında organize edilecektir. Söz konusu fuara bu yıl  40.000 m2’lik alanda 400 katılımcı ve 30.000 ziyaretçi beklenmektedir.

Alım heyeti kapsamında  fuar alanında B2B görüşmeler düzenlenecektir. Alım heyeti kapsamında davet edilen yabancı firmaların ulaşım, transfer, konaklama, tercümanlık, görsel ve yazılı tanıtım ile halkla ilişkiler hizmeti giderleri URGE teşviği kapsamında karşılanacak olup, firmanıza düşen %25’lik kısım fuara stant ile katıldığınız takdirde sizden talep edilmeyecektir.

Alım heyeti süresince yurtdışından gelecek olan alıcı firma temsilcileri, talebe göre proje katılımcısı firmaların tesislerini de gezebilecektir. İsteyen firmalarımızın önereceği satın almacılar da bu heyete davet edilebilecektir.

Not: Fuara standlı katılım göstermeyen firmalarımız alım heyeti ile görüşme yapmak için heyet masraflarına tekabül eden %25’lik bedeli ödeyeceklerdir.”