13
MAY
2015

‘Taşa hayat verenler’ ödüllerini alacak

dogal tas tasarim yarismasiİstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İMİB) tarafından geleneksel hale getirilen 4. Doğal Taş Tasarım Yarışması’nda kazananlar belli oluyor.

Öğrenci  ve profesyonel olarak iki ayrı kategoride değerlendirilen tasarımlar içinden ilk üçe girenler ödüllerini alacak. Öğrenci dalında birinci olan tasarıma 10 bin, profesyonel dalında ilk sırayı alan tasarımcıya ise 20 bin Türk Lirası para ödülünün verileceği yarışma de dereceye giren bazı öğrenciler Ekonomi Bakanlığı tarafından yurt dışında iki yıl eğitime gönderilecek

Toplam 175 Bin Türk Lirası para ödülü verilecek

Yer Döşemesi ve Duvar Kaplaması, Otel Lobisi ve AVM Girişi, Türk Hamamı ve Banyo, Peyzaj ( Kent mobilyaları, bordur, kaldırımlar) ve Mobilya, Kutsal Mekanlar (Cami, Kilise, vs.) olmak üzere 5’er konu başlığından oluşan yarışmada ilk üçe girenlere toplam 175 bin TL para ödülü dağıtılacak.

15 Mayıs 2015 Cuma günü Dış Ticaret Kompleksi (TİM Binası) Konferans Salonu’nda düzenlenecek organizasyona İMİB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kahyaoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra sektörün önde gelen firmalarının yönetici ve temsilcileri de katılacak.