16
AğU
2016

MINExpo Fuarı’na delegasyon düzenleniyor

minexpo2A.B.D. Ticaret Müsteşarlığı olarak, 26 – 28 Eylül tarihlerinde Las Vegas, Nevada’da gerçekleşecek dünyadaki en son maden makineleri, ekipmanları ve teknolojilerinin sergilendiği MINExpo fuarına bir delegasyon düzenlemekteyiz. Ulusal Madencilik Derneği (NMA) tarafından da desteklenen ve her 4 senede bir 74 bin m2’de 1.800’ den fazla katılımcı ile düzenlenen bu fuar, dünyanın en büyük madencilik fuarı olarak bilinmektedir.

A.B.D. Ticaret Bakanlığı’nca resmen onaylı bir fuar olan MINExpo 2016 için, ABD Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı Türk iş adamlarından oluşan 15 kişilik ticaret heyeti organize etmektedir. Resmi heyetin katılımcılarına sağlayabileceğimiz avantajlardan bazıları; fuar alanına ücretsiz giriş, konferanslara ücretsiz katılım, Uluslararasi Is Merkezi’nden (IBC) sinirsiz yararlanabilme (ozel toplanti odalari, kablosuz internet erisimi ve ikramlar) ve önceden belirlenen B2B toplantılarından yararlanmak olacaktır.  Bu fuara delegasyonumuz ile katılmak ve ayrıcalıklardan yararlanmak istersiniz lütfen en kısa surede bizler ile iletişime geçiniz. MINExpo fuarı ile ilgili hazırladığımız ayrıntılı bilgiyi, katılım formunu ve seyehat programını ekte bulabilirsiniz.  http://www.minexpo.com/

Not: Ekte yer alan seyahat programı haricinde, fuar seyahat organizasyonunu kendiniz ayarlamak istiyor ve yinede heyet icerisinde yer alip yukarida belirtilen ayricaliklardan yararlanmak istiyorsaniz tum sorulariniz icin yetkili kişi bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Naz Demirdoven

U.S Commercial Service/ A.B.D. Ticaret Mustesarligi
Ataturk Cad. 126/5, Pasaport, Izmir, Turkey
Tel: (90) 232 441 2446
E-mail: Naz.Demirdoven@trade.gov
Web: http://www.export.gov/turkey

EK: MINExpo Bilgi ve Kayit Formu

EK2: MINEXPO LAS VEGAS 2016