04
HAZ
2015

Marmomacc Fuarı’na malzeme taşınması için teklif alınacak

???????????????????????????????İstanbul Maden İhracatçıları Birliği, 6. kez milli katılımını organize edeceği Marmomacc Fuarı’na taşınacak malzemelerin en uygun şekilde ulaştırılmasına dair teklif alacak. Teklif ve şartname ile ilgili Genel Sekreterliğimizden yapılan açıklama aşağıda yer almaktadır.

 Sayın Yetkili,

30 Eylül – 3 Ekim 2015 tarihleri arasında İtalya’nın Verona kentinde düzenlenecek olan  “Marmomacc, 50th International Trade Fair for Stone Design and Technology 2015” fuarı ülkemiz milli iştirak organizasyonu 6. kez Birliğimizce gerçekleştirilecektir.

Türkiye Pavilyonu’nda yaklaşık 51 firmamız, mermer, granit, traverten, plaka ve bordürler ile mozaik gibi dekoratif ürünler sergileyecektir.

Söz konusu fuara katılacak firmalarımıza ait teşhir ürünlerinin;

  • Türkiye çıkış ve giriş gümrükleme hizmetleri,
  • İstanbul/İzmir-Verona Fuar Alanı-İstanbul/İzmir gidiş dönüş nakliyesi,
  • İtalya gümrük giriş ve çıkış işlemleri,
  • Teşhir ürünlerinin sigortalanmasını,
  • Fuar alanı handling ve depolama hizmetleri,
  • Katılımcı firmalar ile irtibata geçerek firma mal ve çeki listelerinin hazırlanması,
  • Firma yetkilisinin fuar süresince fuar alanında hazır bulunmasını,

kapsayan teklifinizin en uygun yükleme tarihleri ile birlikte en geç 18 Haziran 2015 Perşembe saat 14:00 ‘ a kadar Birliğimizde olacak şekilde, ekte bulunan şartname ve fiyat teklif formuna göre hazırlanarak, kapalı zarf usulü ile Birliğimize iletilmesi hususunda gereği rica olunur.

Notlar:

  1. Teklifler kapalı zarf usulü ile alınmaktadır. Zarfın üzerine teklifi veren firmanın ismi yazılıp, zarfın kapanan kısmı teklif veren firmanın imza sirkülerinde yetkilendirilmiş kişi tarafından kaşelenip imzalanmalıdır. Ayrıca zarfın üzerine zarfın ihale teklifi içerdiği ve kesinlikle açılmaması gerektiği görünür bir şekilde belirtilmelidir.
  2. Nakliye teklifi son gönderim tarihi 18 Haziran 2015 Perşembe günü mesai bitimine kadardır. Bu tarihten sonra Birliğimize ulaşan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

 EKLER:

1)  Marmomacc 2015 Fuarı Nakliye Şartnamesi                    (8 sayfa)

2)  Marmomacc 2015 Fuarı Nakliye Teklif Formu  

3)  Marmomacc 2015 Fuarı Nakliye Teklif Formu  2