24
HAZ
2015

Marmomacc Fuarı’na ikinci ek özel uçak

turkish-airlines-turkeyİstanbul – Verona – İstanbul seferini gerçekleştirecek özel uçak organizasyonuna gelen yoğun talep, ikinci bir özel uçak ihtiyacını gündeme getirdi.

30 Eylül – 3 Ekim 2015 tarihlerindeki Marmomacc Verona 2015 Fuarı’na yönelik olarak 28 Eylül – 3 Ekim 2015 tarihlerinde İstanbul – Verona – İstanbul seferini gerçekleştirecek özel uçak organizasyonuna katılım amacıyla toplanan taleplerde yoğunluk yaşanmış olup; ilk uçaktaki boş yer sayısı oldukça azalmıştır. İlk uçağın tamamen dolması halinde aynı tarihlerde ikinci bir özel uçak organizasyonunun yapılması planlanmaktadır.

Uçak tarihi:

28 Eylül 2015 Gidiş
3 Ekim 2015 Dönüş

İstanbul – Verona – İstanbul arası direkt uçuşlar için uçak bileti fiyatı vergiler ve transferler dahil (yurtdışı çıkış harcı hariç) gidiş-dönüş kişi başı 1.200 TL olarak düşünülmektedir.

Anılan uçuş programına katılmak isteyen katılımcıların http://tinyurl.com/EK-OZEL-UCAK  linkindeki anketi doldurarak taleplerini en geç 1 Temmuz 2015 günü mesai bitimine kadar Birliğimiz Maden Sektör Şubesine  (e-posta: baris.unel@immib.org.tr) bildirmeleri gerekmektedir.