30
AğU
2016

Marmomacc Fuarı Konstrüksiyon İhalesi Hk.

marmomacc28 Eylül – 1 Ekim 2016 tarihleri arasında İtalya’nın Verona şehrinde düzenlenecek olan ve mermer, granit, traverten gibi doğal taşlar ve mozaik gibi dekoratif ürünlerin sergileneceği “Marmomacc – 51st International Trade Fair for Stone Design and Technology 2016 Fuarı”’na İstanbul Maden İhracatçıları Birliği tarafından yürütülen “Doğal Taş Tasarım ve Dekoratif Ürünler Kümelenme” UR-GE projesi dâhilinde 10 proje firması konsept stant ile katılım gerçekleştirilecektir.

Verona Exhibition Centre’da gerçekleştirilecek fuarda, Birliğimize ait olan URGE projelerinin stantları toplam 257,75 m2 alanda kurulacaktır. Birliğimizin amacı firmalarımızın mermer, granit, traverten gibi doğal taşlar ve mozaik gibi dekoratif ürünlerinin en iyi şekilde sergilenmesini sağlamak ve ülkemiz imajına yakışacak bir stant konstrüksiyonu oluşturmaktır.

Bu çerçevede, bahse konu fuara ilişkin yerleşim planı, teknik, mali ve genel şartname ekte yer almakta olup kaşeli ve imzalı kapalı zarf içerisinde fiyat teklifinizin ve stant tasarımlarınızın çizimlerinin en geç 5 Eylül 2016 Pazartesi günü saat 17:00’e kadar Birliğimizde olacak şekilde kargo ile ya da elden iletilmesi gerekmektedir.

İHALE DUYURUSU
EK: UR-GE PROJESİ YERLEŞİM PLANI
EK2: ULUSLARARASI FUAR ÇALIŞMALARI KILAVUZU
EK3: ŞARTNAME