06
OCA
2017

Maden ve Maden Teknolojileri URGE Toplantısı ertelendi

maden-ve-teknolojileriİMİB’in URGE projelerine ekleyeceği yeni bir halka olan maden ve maden teknolojileri URGE toplantısı, İstanbul’daki yoğun kar yağışı nedeniyle ertelendi. Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı işbirliğiyle düzenlenecek organizasyonun hangi gün yapılacağı daha sonra duyurulacak.

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği olarak,  Ekonomi Bakanlığı’nın 2010-8 sayılı Tebliğ kapsamında ihracat kapasitesinin arttırılması için sağladığı desteklerden biri olan URGE (Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi) projelerinde işbirliği kuruluşu olarak yer almaktadır. İşbirliği kuruluşu olarak 3 yıl süresince Bakanlık tarafından firmalara sağlanan URGE devlet teşviğine %75 oranında prefinansman sağlamaktayız. Bu kapsamda maden ve maden teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren ve değer yaratan değerli firmalarımızın da bu destekten faydalanabilmeleri için de bir URGE projesi oluşturuldu. Bu desteğin kapsamını ve avantajlarını sizlere daha iyi anlatabilmek amacıyla Yurt Madenciliği Geliştirme Vakfı’nın da işbirliğiyle beraber Birliğimizde bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilecektir. Firmanız temsilcilerini de tarihi daha sonra duyurulacak bu toplantıda aramızda görmek istiyoruz.

Toplantıya katılacak olan firmalarımızın  http://tinyurl.com/IMIB105 linkinden katılımlarını bildirmeleri gerekmektedir.

Toplantı Tarihi: Daha sonra bildirilecektir.
Toplantı Yeri: Dış Ticaret Kompleksi Zemin Kat Konferans Salonu

Adres: Çobançeşme Mevkii Sanayi Cad. Dış Ticaret Kompleksi Yenibosna Bahçelievler / İstanbul (https://goo.gl/maps/MsPQd3e6vFw)

Tel: 0 212 454 05 08