03
ARA
2016

Kanada ‘da Türk doğal taşlarını sergiledik

The Buildings Show 2016 fuarının milli katılım organizasyonu 30 Kasım – 2 Aralık 2016 tarihlerinde Kanada’nın Toronto şehrindeki Metro Toronto Convention Centre’da gerçekleştirildi.

PM Expo, Home Builder Renovator Expo, World of Concrete Pavilion, IIDEX Canada ve Real Estate Forum etkinlikleri ile aynı anda düzenlenen fuar, Kanada’nın en büyük fuarı niteliğini taşıyor.  Fuarın ana teması, yapı ve inşaat malzemeleri, inşaat restorasyonu, beton ve inşaat, ekipman ve tesis yönetimi konularını kapsıyor.

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği de 75 m2’lik info stant alanında değişik renk ve desenlerdeki Türk doğal taşları sergilenmiş, mozaik, cnc kesim ile şekillendirilmiş iç ve dış duvar/zemin uygulama örnekleri ile ziyaretçilerin oldukça ilgisini çekti. Türk doğal taşları hakkında ziyaretçilere bilgiler verilen stantta kullanım alanları doğrultusunda ihtiyaç talepleri de değerlendirildi.

???????????????????????????????Toronto Başkonsolosu Sayın Erdeniz Şen de, standımızı ziyaret ederek, başarı dileklerinde bulundu.

İMİB - Sosyal Medya Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram