21
HAZ
2015

İMİB üyeleri iftarda buluştu

IMIB IFTAR (7)İstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İMİB), 20 Haziran 2015 Cumartesi günü CVK Hotel, Park Bosphors’da yaklaşık 350 üyesini ağırladığı bir iftar yemeği verdi.  İMİB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kahyaoğlu ve yönetim kurulunun da hazır bulunduğu yemekte, Birliğimizin Soma kampanyasına destek olanlara da birer teşekkür plaketi takdim edildi.

Plaktet töreninden önce konuşan Başkan Ali Kahyaoğlu, “Yaşanan Soma faciasından sonra geçtiğimiz yıl İMİB olarak bir kampanya başlatmıştık. İlk başlayan kampanya bizimkiydi.  Sonra Başbakanlık’ın aldığı bir kararla kampanyamızı sonlandırmak durumunda kaldık. Bu biriken paraları da İstanbul Valiliği’nin talimatıyla Soma Kaymakamlığı’ndan gönderdik. Orada çocuklarla ilgili bir etkinlik yapılıyor, bu para da oraya kaynak olması için makbuz karşılığında teslim edildi. Emeği geçen, katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.  İşte o kampanyamıza katkıda bulunan firmalarımıza birer plaket ile teşekkür etmek istiyoruz” diyerek firmaları teker teker anons etti.

SOMA ANIT MEZARI’NA BEDELSİZ MERMER DESTEĞİNDE BULUNAN FİRMALARIMIZ

IMIB IFTAR (26)Davut İnşaat ve Mermer Sanayi

IMIB IFTAR (46)Çiftyıldız Mermer Sanayi

MADDİ YARDIMDA BULUNAN FİRMALARIMIZ

IMIB IFTAR (30)David Kohen

IMIB IFTAR (34)Özuncu Bakır Metal Sanayi

IMIB IFTAR (38)Baymineral Maden ve Kimya Sanayi

IMIB IFTAR (44)ABD’den 5 bin dolar bağış yapan firmanın plaketi de, firmaya teslim edilmek üzere, İMİB Yönetim Kurulu Üyesi M. Selçuk Çevik’e verildi.