28
OCA
2016

Dubai Middle East Stone 2016 Fuarı Konstrüksiyon İhalesi’nde ek süre

23 – 26 Mayıs 2016 tarihleri arasında BAE’nin Dubai şehrinde düzenlenecek olan ve mermer, granit, traverten gibi doğal taşlar ve mozaik gibi dekoratif ürünlerin sergileneceği Middle East Stone – International Stone Marble and Ceramic Show 2016 fuarına İstanbul Maden İhracatçıları Birliği tarafından yürütülen 2023 Hedefinde Doğal Taş Güç Birliği UR-GE projesi dahilinde proje firmalarıyla stant ile katılım gerçekleştirilecektir.

Dubai World Trade Centre’da gerçekleştirilecek fuarda Birliğimize ait olan Doğal Taş Güç Birliği UR-GE Projesi standının, daha önce duyurulan 144 m2′ye ilave 24 m2 alan alınması sonucu toplam 168 m2 alanda kurulmasına karar verilmiştir. Birliğimizin amacı firmalarımızın mermer, granit, traverten gibi doğal taşlar ve mozaik gibi dekoratif ürünlerinin en iyi şekilde sergilenmesini sağlamak ve ülkemiz imajına yakışacak bir stant konstrüksiyonu oluşturmaktır.

Toplam stant alanında yapılan değişiklikten dolayı ihale süresi uzatılmış olup, bahse konu fuara ilişkin güncellenmiş yerleşim planı, teknik, mali ve genel şartname ekte yer almaktadır. Kaşeli ve imzalı kapalı zarf içerisinde fiyat teklifinizin en geç 10 Şubat 2016 Çarşamba günü saat 17.30’a kadar Birliğimizde olacak şekilde kargo ile ya da elden iletilmesi gerekmektedir.

İlgili Dosyalar

EK 1 – Dubai Teknik Mali ve Genel Şartname
EK 2 – Yer Planı
EK 3 – Uluslararası Fuar Çalışmaları Kılavuzu