24
ARA
2015

Coverings 2016 Fuarı Nakliye Hizmeti İhalesi

CoveringsPreview01
18 – 21 Nisan 2016 tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri’nin Chicago şehrinde, McCormick’da düzenlenecek olan “Coverings 2016, The Ultimate Tile + Stone Experience” fuarı ülkemiz milli iştirak organizasyonu 15. kez Birliğimizce gerçekleştirilecektir.

Türkiye Pavilyonu’nda yaklaşık 40 firmamız, mermer, granit, traverten, plaka ve bordürler ile mozaik gibi dekoratif ürünler sergileyecektir.

Söz konusu fuara katılacak firmalarımıza ait teşhir ürünlerinin; Türkiye çıkış gümrükleme hizmetlerini, Türkiye – Chicago fuar alanı gidiş nakliyesini, Amerika giriş gümrükleme işlemlerini, liman ve fuar alanı depolama masraflarını, liman ve fuar alanı handling masraflarını, Türkiye ve Amerika iç nakliye masraflarını, teşhir ürünlerinin sigortalanmasını, katılımcı firmalar ile irtibata geçerek firma mal ve çeki listelerinin hazırlanmasını kapsayan teklifinizin en uygun yükleme tarihleri ile birlikte en geç 11 Ocak 2016 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Birliğimizde olacak şekilde ve ekli şartnameye ile teklif tablosuna göre hazırlanarak, kapalı zarf usulü ile Birliğimize iletilmesi gerekmektedir.

Notlar:

  1. Teklifler kapalı zarf usulü ile alınmaktadır. Zarfın üzerine teklifi veren firmanın ismi yazılıp, zarfın kapanan kısmı teklif veren firmanın imza sirkülerinde yetkilendirilmiş kişi tarafından kaşelenip imzalanmalıdır. Ayrıca zarfın üzerine zarfın ihale teklifi içerdiği ve kesinlikle açılmaması gerektiği görünür bir şekilde belirtilmelidir.
  2. Teklifler 2. ekte bulunan Teklif Tablosu kullanılarak oluşturulacak, tabloda yer alan tüm kalemlere detaylı bir şekilde tutarlar yazılacak ve en alt kısımda toplam tutara yer verilecektir.
  3. Nakliye teklifi son gönderim tarihi 11 Ocak 2016 Pazartesi günü mesai bitimine kadardır. Bu tarihten sonra Birliğimize ulaşan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

EKLER

1) Coverings 2016 fuarı nakliye teklif şartnamesi (7 sayfa)
2) Coverings 2016 fuarı teklif tablosu (1 sayfa)