SİTEDE ARA!

Yükleniyor Etkinlikler

« Tümü Etkinlikler

Türkiye’nin “PROJE MERMER” Fuarı Stone Design Show

Ekim 18 - Ekim 21

Banner

Banner

Türkel Fuarcılık A.Ş.  18-21 Ekim 2017 tarihlerinde ilki gerçekleşecek Stone Design Show Proje, Tasarım, Uygulama ve Teknolojileri fuarı için çalışmalarına başladı.

24 yıldır fuar sektöründe faaliyet gösteren Türkel Fuarcılık A.Ş. bugüne kadar düzenlediği 300’ü aşkın fuarla 10 binin üzerinde firmayı 41 ülkede yeni pazarlarla tanıştırıp ihracatta Pazar ve ürün çeşitliliğinin artması ile ülkemizin tanıtımına yönelik önemli hizmetler vermiştir.

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İMİB), Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB), Türk Mermer Maden Vakfı, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Maden Mermer Üretici ve Sanayici İş Adamları Derneği (MADSİAD), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından desteklenen; ulusal ve uluslar arası mermer portalları işbirliği ile Stone Design Show Antalya proje fuarı sektöründe Avrasya coğrafyasının buluşma merkezi olacak.

“Türkiye’nin Proje Mermer Fuarı” mottosuyla yola çıkıp yerli ve yabancı projelerde doğal taş ve mermer kullanımını vurgulamak ve artırmak amacıyla ağırlıklı olarak mimarlar, içmimarlar, tasarımcılar, müteahhitler ve devam eden otel, AVM ve inşaat proje sahiplerini doğaltaş ve mermer sektöründeki firmalarımızla Antalya’da buluşuyor olacak.

Fuar kapsamında Antalya Expo Center’da yapılacak sergi ve sunumlar, saygın mimar ve akademisyenlerin konuşmacı olacağı seminerler, 17 ülkeden alım heyeti ziyaretleri Türkiye’nin tek proje mermer fuarına ayrı bir renk ve boyut kazandırıyor.

İletişim Bilgileri:

Nazlı Varyemez
Stone Design Show Proje Asistanı

 

Türkel Fuarcılık A.Ş.

Huzur Mah. Fatih Cad.  4. Levent Plaza No: 67/6
34396, 4.Levent, İstanbul – Turkey
Tel: + 90 212 284 23 00 Ext: 189 – 213
Mobile: 0533 417 02 14
Mail : nazli@turkel.com.tr

www.stonedesignshow.com

 

 

Detaylar

Başlangıç:
Ekim 18
Bitiş:
Ekim 21
Website:
http://www.stonedesignshow.com

Organizatör

Türkel Fuarcılık
Website:
www.marbleshow.com

Mekan

Antalya Expo Center
ANTALYA, + Google Haritalar
Website:
www.marbleshow.com