SİTEDE ARA!

Yükleniyor Etkinlikler

« Tümü Etkinlikler

Türkiye’nin “PROJE MERMER” Fuarı Marble Show

Ekim 18 - Ekim 21

antalya-marble-proje

Türkel Fuarcılık A.Ş.  18-21 Ekim 2017 tarihlerinde ilki gerçekleşecek Marble Show Antalya- Doğaltaş, Mermer, Proje ve Teknolojileri fuarı için çalışmalarına başladı.

24 yıldır fuar sektöründe faaliyet gösteren Türkel Fuarcılık A.Ş. bugüne kadar düzenlediği 300’ü aşkın fuarla 10 binin üzerinde firmayı 41 ülkede yeni pazarlarla tanıştırıp ihracatta Pazar ve ürün çeşitliliğinin artması ile ülkemizin tanıtımına yönelik önemli hizmetler vermiştir.

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İMİB), Türk Mermer Maden Vakfı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından desteklenen; ulusal ve uluslar arası mermer portalları işbirliği ile Marble Show Antalya proje fuarı sektöründe Avrasya coğrafyasının buluşma merkezi olacak.

“Türkiye’nin Mermer Proje Fuarı” mottosuyla yola çıkıp yerli ve yabancı projelerde doğal taş ve mermer kullanımını vurgulamak ve artırmak amacıyla ağırlıklı olarak mimarlar, içmimarlar, tasarımcılar, müteahhitler ve devam eden otel, AVM ve inşaat proje sahiplerini doğaltaş ve mermer sektöründeki firmalarımızla Antalya’da buluşuyor olacak.

Fuar kapsamında Trend Area’da yapılacak sergi ve sunumlar, saygın mimar ve akademisyenlerin konuşmacı olacağı seminerler, 17 ülkeden alım heyeti ziyaretleri Türkiye’nin tek mermer proje fuarına ayrı bir renk ve boyut kazandırıyor.

18-21 Ekim 2017 tarihlerinde Marble Show Antalya’da görüşmek üzere…

Detaylar

Başlangıç:
Ekim 18
Bitiş:
Ekim 21

Organizatör

Türkel Fuarcılık
Website:
www.marbleshow.com

Mekan

TREND AREA
ANTALYA, Türkiye + Google Haritalar
Website:
www.marbleshow.com