Yükleniyor Etkinlikler

« Tümü Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti

Stone Design Show Antalya – Proje, Tasarım, Uygulama ve Teknolojileri Fuarı

18 Ekim 2017 - 21 Ekim 2017

Banner

Türkel Fuarcılık A.Ş tarafından Antalya Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Maden İhracatçıları Birliği, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği, MADSİAD, Türk Mermer Maden Vakfı, Antalya İç Mimarlar Odası’nın destekleri alınarak hazırlanan Stone Design Show Antalya Proje, Tasarım, Uygulama ve Teknolojileri Fuarı, 18 – 21 Ekim 2017 tarihleri arasında Antalya Expo Center’de düzenlenecektir.

Sektördeki diğer fuarlardan farklı olarak, Stone Design Show Antalya’da proje ve tasarım konseptinde mimar ve iç mimarlar mermer firmalarıyla bir araya gelecektir. Ünlü tasarımcıların, mimarların, iç mimarların ve üniversite öğrencilerinin doğaltaş proje ve tasarımlarının sergileneceği Trend Area’da İtalyan tasarımcı Moreno Ratti, Alman inovatör Sascha Peters, İngiliz mimar Marcos Cruz, ve Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ece Ceylan Baba seminerleriyle yer alacak olup, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Osman Arayıcı danışmanlığında, 7 üniversitenin mimarlık, iç mimarlık ve peyzaj bölümü akademisyenleri işbirliği ve desteği ile sunum, workshop ve etkinlikler düzenlenecektir.

Katılımcı mimar ve iç mimarların kendi stantlarında doğaltaş projeleri ile yer alacağı fuar, işlenmiş ve tasarım ürün üretimini teşvik ederek katma değeri artırmayı hedeflemektedir

 ETKİNLİK PROGRAMI

İletişim Bilgileri:

Nazlı Varyemez
Stone Design Show Proje Asistanı

 

Türkel Fuarcılık A.Ş.

Huzur Mah. Fatih Cad.  4. Levent Plaza No: 67/6
34396, 4.Levent, İstanbul – Turkey
Tel: + 90 212 284 23 00 Ext: 189 – 213
Mobile: 0533 417 02 14
Mail : nazli@turkel.com.tr

www.stonedesignshow.com

 

 

Detaylar

Başlangıç:
18 Ekim 2017
Bitiş:
21 Ekim 2017
Website:
http://www.stonedesignshow.com

Mekan

Antalya Expo Center
ANTALYA, + Google Haritalar
Website:
www.marbleshow.com

Organizatör

Türkel Fuarcılık
Website:
www.marbleshow.com